В.Карплюк: “Скоро усі літературні стежки вестимуть в Ірпінь”

В Ірпені відбудеться щорічний всеукраїнський конкурс «Літературний Олімп». Про це повідомив на своїй сторінці у Фейсбук мер міста Володимир Карплюк.

«Перефразовуючи відомий вислів, можу впевнено сказати, що скоро усі літературні стежки вестимуть в Ірпінь.  Ми оновлюємо десятиліттями занедбаний парк Будинку творчості письменників, заснували поетично-бардівський фестиваль «Ірпінський Парнас», – зазначив Володимир Карплюк. – А зараз хочу повідомити про старт щорічного всеукраїнського конкурсу «Літературний Олімп». Запрошую до участі усіх майстрів пера – жодних обмежень немає».

За словами мера, єдина умова участі в конкурсі: твори дебютного конкурсу мають бути про Ірпінь чи наш Будинок письменників. Переможці визначатимуться у чотирьох номінаціях: «Поезія», «Есе», «Нариси про людей» та «Оповідання». Їх буде оголошено 29 вересня на відкритті уже другого книжкового фестивалю «Irpin Book Fest» в Ірпені. Найкращі твори увійдуть у першу збірку творів про Ірпінь, яка буде видана завдяки спеціальній літературній премії конкурсу. А наступного року, коли учасники матимуть більше часу на написання, робота автора-переможця «Літературного Олімпу-2018» буде видана окремою книгою.

Конкурс проводять організатори Книжкового фестивалю «Irpin Book Fest» спільно з Ірпінською міською радою, Національною спілкою письменників України і редакцією газети «Ірпінський вісник».

Оргкомітет вже приймає заявки. Надіслати їх можна до 4 вересня на електронну пошту osvita.rada@gmail.com.

Закладка Постоянная ссылка.

Комментарии закрыты