Буча відспівалa 5-й “O-Fest”

У суботу в Бучі успішно пройшов перший день п’ятого міжнародного музичного фестивалю “O-FEST – 2017”.

Цього року у програмі взяли участь Національний президентський оркестр України, ансамбль барабанщиць, музичні гурти, бандуристи, хореографічні колективи тощо. Крім цього, працювали виставки народних ремесел, хенд-мейду, майстер-класи (виробів народних майстрів, майстер-класи майстрів-гончарів, майстер-клас з малювання картин спін-арту, створення картин кольоровим піском, майстер клас з розпису м’яких іграшок, аквагрим та розпис хною, танцювальні флешмоби) і показували театральні постановки.

5 фестиваль розширив свої локації. Біля озера в парку організували ще одну сцену для молодіжних виконавців. До фестивалю в парку відкрили нові алеї та майданчики.

Цьогоріч в програмі було багато українського. Але кульмінацією стало колективне виконання всіма артистами, оркестром і глядачами пісні “Червона рута”.

Кожен куточок Бучанського парку був зайнятий. Розвагу до душі міг знайти кожен – від найменшого до найстаршого відвідувача. Хтось підтанцьовував біля сцени, хтось слухав класичну музику, діти стояли у черзі на аквагрим і атракціони, а хтось спокійно відпочивав на траві. Серед відвідувачів були не лише бучанці, а й кияни та мешканці сусідніх населених пунктів і навіть іноземці.

Продовження фестивалю відбудеться сьогодні у приміщенні Київського національного академічного театру оперети.

Слід зазначити, що фестиваль вже кілька років поспіль збирає на одній сцені артистів-вокалістів та диригентів з провідних музичних театрів України та 13 країн світу: Австрії, Білорусі, Болгарії, Грузії, Казахстану, Канади, Китаю, Литви, Молдови, Німеччини, Польщі, Румунії, Словаччини, України.  Саме тому він є своєрідною “солянкою” найкращих арій з мюзиклів і оперет з усього світу.

Закладка Постоянная ссылка.

Комментарии закрыты