Екс-начальника управління освіти Ірпеня можуть посадити на 12 років

Колишнього начальника Управління освіти Ірпінської міської ради Ярослава Маляренка підозрюють у привласненні та розтраті комунального майна через зловживання службовим становищем в особливо великих розмірах. Прокуратура Ірпеня відкрила відповідне кримінальне провадження.

Незаконні дії Ярослава Маляренка на посаді начальника управління освіти підпадають під статтю 191 Кримінального кодексу України “Привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем”.

Ярослав Маляренко (ліворуч) накерував ірпінською освітою на 1,5 млн грн привласнених коштів

У березні цього року була створена робоча комісія Ірпінської міської ради, яка провела перевірку стану фінансово-господарської діяльності Управління освіти і науки з 2015 року.

“У 2015 та 2016-му роках управління проводило роботи по капітальному будівництву, реконструкції, капітальному та поточному ремонтах приміщень закладів освіти. Акти приймання усіх виконаних будівельних робіт підписані начальником управління, генпідрядниками, інженером технагляду та інженером-кошторисником щодо вірності розцінок та нарахувань. У результаті перевірки було встановлено, що вартість виконаних будівельних робіт часто була значно завищена, а в акти приймання безпідставно вносилися матеріали і послуги”, – зазначають у виконавчому комітеті міськради.

Загалом з’ясувалося, що протягом розглянутого періоду Ярославом Маляренком, як начальником управління та уповноваженими особами організації, які виконували будівельні та ремонтні роботи, міському бюджету Ірпеня завдано збитків на суму понад 1,5 млн. грн.

Відповідно до ст.191 Кримінального кодексу України дії, передбачені частинами першою, другою, третьою або четвертою цієї статті, якщо вони вчинені в особливо великих розмірах або організованою групою, -караються позбавленням волі на строк від семи до дванадцяти років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років та з конфіскацією майна.

Закладка Постоянная ссылка.

Комментарии закрыты