Ірпінець потребує нашої допомоги!

Допомоги усіх небайдужих потребує молодий інженер – Ігор Остапчук. Чоловік помирає від гострої лейкемії. І, щоб вижити, йому необхідна термінова пересадка кісткового мозку. В Україні таких операцій не роблять, а гроші, виділені бюджетом на лікування українців за кордоном, уже закінчилися. Тому родина Остапчуків змушена звернутися по допомогу.

Натомість турецькі лікарі готові прооперувати Ігоря – за їхніми прогнозами ймовірність одужання – 95%, якщо провести хірургічне втручання найближчим часом. Однак ціна трансплантації – захмарна – 110 тисяч доларів. А родині вдалося назбирати лише 20. І кілька томів відмов від благодійних фондів – адже Ігор повнолітній, не військовий і не переселенець.

“Дуже хочемо попросити допомоги у наших українських людей, щоб нам допомогли хто як може, ми за це дуже вдячні зараз. Ми все зможемо, ми все поборемо. І підтримка людей – я знаю, що у нас люди в Україні дуже добрі, дуже чуйні люди, які допомагають і підтримують. І Бог все бачить і обов’язково їм вдвічі все поверне”, – говорить Жанна Остапчук, дружина Ігоря Остапчука.

Допомога простих українців – для Ігоря остання надія на життя. Єдине, що пропонують йому в мінохорони здоров’я – чекати виділення бюджетних коштів у спільній черзі. Але щодня його шанси жити тануть.

Подарувати Ігореві Остапчуку надію на життя просить його родина. Не залишайтеся байдужими!

Картка ПриватБанку

4149 4991 0209 6110

Остапчук Ігор Анатолійович

(093) 484 12 23 Жанна Остапчук (дружина Ігоря)

Закладка Постоянная ссылка.

Комментарии закрыты