Карплюк: Ірпінь має рости вширину, а не набудовуватися всередині

Ірпінь має розбудовуватися не в межах колишніх таборів чи приватного сектору, а розростатися в ширину, так, як це відбувається у Європі. На цьому наголосив ірпінський міський голова Володимир Карплюк в програмі “Нова студія” інформаційного агентства ITV.

“Подивіться, що ми отримали в 2004-2008 роки. Ми отримали масштабну забудову в Ірпені у межах приватного сектору. Тому ми повинні розуміти, що якщо ми не дамо бізнесу де розвиватися, то і далі продовжиться забудова приватного сектору”, – зазначив мер.

Варто зазначити, забудова окраїн Ірпеня є предметом досить активних обговорень. Особливо, якщо мова іде про територію заплави річки Ірпінь. Міський голова наголошує, що будь-яка діяльність там є у межах закону.

“Ми видаємо дозвільну документацію на будівництво тільки у межах генерального плану. І відповідно до нього ця ділянка є у межах міста. Більше того, у період 2002-2008 років ця земля виділялася Ірпінською міською радою і це підтверджують акти власників”, – розповів Володимир Карплюк.

Як відомо, у 15 вересня 2016 року Ірпінська міська рада ухвалила рішення “Про затвердження детального плану території забудови кварталу міста Ірпінь, обмеженого вулицями Маяковського, провулком Озерним, провулком Достоєвського та вулицею Гайдара”.

Більше – у сюжеті:

 

Закладка Постоянная ссылка.

Комментарии закрыты