Карплюк: це був рік досягнень у розвитку Ірпеня

Мер Ірпеня Володимир Карплюк привітав всіх  мешканців міста з Новим Роком.

 

“2017 був непростим роком. Це був рік досягнень у розвитку Ірпеня та рік боротьби з негідниками, які цього не хотіли. Але ми все одно рухалися вперед”, – розповів Карплюк. 

Як відомо, в 2017 році відкрили стратегічно важливо об’їзну дорогу (вулиця Підгірна), здали вже другий комунальний дитсадок, найкращий в області дитсадок “Колібрі” і завершують будівництво третього, збудували багатофункціональні спортивні майданчики у школах міста, облаштували 6 сучасних профільних класів, відкрили пункт швидкої допомоги, реконструювали денний стаціонар та парк Будинку письменників, повернули місту Будинок культури, встановили пам’ятник Тарасові Шевченку, виділили 50 квартир і 200 земельних ділянок учасникам АТО та їхнім родинам.

 

Також цього року була закуплена рекордна кількість комунальної техніки та замінено рекордну кількість мереж.  Продовжено утеплення шкіл, встановлення LED-ліхтарів та запровадження енергоощадних технологій. Ірпінь гідно прийняв гостей з усієї області на День Київщини та художників зі всієї України на пленер “Намальований Ірпінь”. Видано “Історію Приірпіння”, оголошено про всеукраїнську премію у різних галузях науки та культури, розпочали підготовку до видання масштабної добірки поезій про Ірпінь. Люди з інших міст і сіл приїздять помилуватися Ірпенем, а корінні жителі кажуть, що місто ще ніколи не було таким гарним.

 

“Попереду новий рік. А отже – нові виклики і нові перемоги. Хочу від усього серця побажати нам з вами мудрості, працьовитості та добра в серці. Щиро зичу вам та вашим родинам злагоди, тепла, добробуту і мирного неба. І хай новорічні свята запам’ятаються вам щасливими посмішками рідних, веселим сміхом дітей і яскравими вогнями Ірпінської ялинки!”, – зазначив мер.

 

Закладка Постоянная ссылка.

Комментарии закрыты