Карплюк: у замовному характері обшуків міськради ніхто не сумнівається

Сьогодні до Ірпеня завітали працівники Обухівської поліції на підставі ухвал Обухівського суду. Про це повідомив Ірпінський міський голова Володимир Карплюк.

За його словами, у замовному характері цих обшуків вже давно ніхто не сумнівається. “Кожного разу, як я перебуваю у закордонному відрядженні (зараз ми разом із заступниками Ірпінського міського голови Дмитром Христюком та Наталією Семко знаходимося у службовому відрядженні у США), до міської ради Ірпеня приходить поліція з обшуками.  Цього разу слідчі перевершили самі себе. Разом з ними на обшук завітали “журналісти” місцевого, створеного майже місяць тому, телеканалу “Погляд”. До міськради зайшли одразу три знімальні групи “Погляду”, який в Ірпені та Приірпіння називають Life News, оскільки пропагандистські завдання та методи у них однакові з відомим російським каналом”, – зазначив Карплюк.

 

Телеканал “Погляд” належить власнику інтернет-провайдера “Best” Олексію Зіневичу. “Тиждень тому мені повідомили, що Зіневич, окрім підкупу депутатів Ірпінської міської ради, запропонував керівництву поліції Київської області 100 тисяч доларів за “маски-шоу” в Ірпінській міській раді. Це сталося після того, як Ірпінська міська рада впорядкувала своїм рішення правила гри учасників ринку інтернет-послуг, у результаті чого до бюджету Ірпеня компанії “Best” доведеться платити не 2000 гривень, а набагато більше”, – заявив мер.

 

Володимир Карплюк звертається до Міністра внутрішніх справ України із публічною заявою про вчинення злочину працівниками поліції, адже вони не допустили адвокатів та жодного журналіста, окрім “Погляду”, обшук проводився особами, прізвища яких не зазначені в ухвалі, під час обшуку були зацікавлені поняті, ряд осіб покинув місце обшуку до його закінчення.

“Працівники поліції повідомили, що вони думають, що Ірпінська міська влада ремонтувала дороги в місті та укладала асфальт з можливою вигодою для себе. Ми обов’язково оприлюднимо закупівельні ціни на ремонт доріг та підготуємо порівняльний аналіз з десятками інших міст України. На основі даного аналізу ми неодмінно вимагатимемо відставки начальника Обухівського Відділу поліції ГУМВС України у Київській області, підлеглі якого погодилися виконати дане політичне замовлення”, – підкреслив міський голова.

Закладка Постоянная ссылка.

Комментарии закрыты