Матюшина зупинила дію рішення щодо обрання Сергія Даніша секретарем

12 травня більшість депутатів в Коцюбинському прийняли рішення про обрання секретаря селищної ради. 16 осіб підтримали кандидатуру Сергія Даніша. Таким чином, саме він став секретарем, якого в селищі не могли обрати протягом 10 останніх місяців.

15 травня Сергій Даніш прийшов в Коцюбинську селищну ради, аби зайняти свій кабінет й приступити до виконання своїх обов’язків. З невідомих причин очільниця селища Ольга Матюшина відмовилась передавати новообраному секретарю ключі від приміщення й не впустила його до кабінету.

Після незрозумілих дій Ольги Матюшиної депутати отримали смс-повідомлення, в яких повідомлялось про скликання засідання селищної ради, яке відбудеться 16 травня о 8:00, де буде вирішуватись питання переобрання секретаря ради.

“Спочатку я подумала, що це якийсь безглуздий жарт чи помилка. Зайшовши на сайт Коцюбинської селищної ради, я побачила, що там опублікований документ про скасування Ольгою Матюшиною рішення щодо обрання секретаря Даніша С.П.

Замість того, аби нарешті почати працювати, ми бачимо продовження узурпації влади та блокування розвитку селища з боку Матюшиної. Звертаю увагу на час проведення засідання – 8:00!!! Хто з мешканців зможе прийти на такий час?? Хоча б одна людина. Коли Матюшиній необхідно показувати шоу і грати на публіку – засідання проводяться о 18:00. Як тут підібрати правильні слова?” – прокоментувала ситуацію депутат Коцюбинської селищної ради Катерина Ющенко-Корбут.

Після обрання секретаря мешканці селища сподівались, що нарешті місцева рада розпочне злагоджено працювати на 100%, проте зусиллями Ольги Матюшиної надії виявились марними і розвиток Коцюбинського вкотре призупинено.

Закладка Постоянная ссылка.

Комментарии закрыты