Мистецький розквіт Ірпеня

Останні два роки інтенсивного економічного розвиток міста сприяли творчому злету діячів різних мистецьких напрямків. Зокрема, нещодавно відбувся яскравий щорічний Дитячий мистецький фестиваль-конкурс “ІРПІНЬ травневий”.

Засновниками та організаторами Фестивалю є ГО “Життя прекрасне” в особі керівника Наталії Гайворон та ВП НУБіП України “Ірпінський економічний коледж” в особі викладача гуманітарних дисциплін Людмили Клименко. Творчий дует організаторів об’єднує прагнення розвивати культуру підростаючого покоління, вбачаючи в цьому єдиний шлях до гармонізації нашого суспільства. Як зазначають організатори, метою фестивалю є формування всебічно розвиненої соціально активної особистості, здатної до самовдосконалення та самоорганізації, виховання в неї почуттів відповідальності та високої духовності.

“Є шлях, який може допомогти пізнати та зрозуміти внутрішній світ дитини – це поєднання творчості і мистецтва. Адже творчість, як зазначав великий український психолог В. Романець – це засіб самопізнання та саморозвитку, це дивовижне дзеркало, в якому відображаються найтонші намагання і очікування дитини, найпотаємніші її думки, вся велич її духу, її неповторного “Я”. Віримо, що всі, хто долучається до нашого фестивалю, зуміють розкрити свої таланти та здібності, зможуть втілити мрії в життя” – зазначає Людмила Клименко.

Перший фестиваль у 2016 році, що пройшов 28-29 травня, зібрав півтисячі дітей з різних населених пунктів Приірпіння.

А в цьому 2017 році 13-го травня ще більша кількість учасників з’їхалася вже з різних куточків України.

“Особливістю нашого фестивалю є кваліфіковане журі, яке складається з професійних викладачів та заслужених діячів культури, а також, зіркові гості з відомих талант-шоу, таких як “Танцюють всі”, “Х-фактор, “Голос країни” та інших. Все це сприяє формуванню художніх смаків, стимулює творчу активність, підвищує педагогічну майстерність та професійний рівень художніх колективів. Організовуючи свято дитячої творчості, ми знаходимо багато однодумців – небайдужих людей, які розуміють, що діти – це наше майбутнє. Особлива подяка всім, хто підтримує нас і організаційно, і матеріально, а саме: Ірпінська міська рада на чолі з мером Володимиром Карплюком,  колектив ВП НУБіП України “Ірпінський економічний коледж”, депутат Київської обласної ради Галина Єрко, БФ “Меценати добра” тощо”, – зазначає Наталія Гайворон.

Проведення заходу також підтримали депутат Ірпінської міської ради Олександр Пащинський; випускники ВП НУБіПУ “Ірпінський економічний коледж” генеральний директор будівельної компанії “ОРЛАН Інвест Груп” Антона Мирончука, директор ТК “Варшавський” Олег Яцюк, підприємець Іван Харитонов; а також, меценати: Юрій Ковальчук, Евген Бурлика, Вікторія Степченко.

“Вже другий рік поспіль приємна співпраця з представниками влади та бізнесу надихає нас на подальший розвиток. Вже сьогодні розпочали роботу над підготовкою наступного фестивалю, який заплановано присвятити Дню захисту дітей у 2018 році та провести вже на міжнародному рівні. Тож чекаємо з нетерпінням свята творчості та дитинства, краси та натхнення у 2018 році”, – запрошує Наталія Гайворон.

 

Закладка Постоянная ссылка.

Комментарии закрыты