Олексія Зіневича судять за адмінправопорушення

Ірпінський міський суд розпочав розгляд адміністративного провадження щоди директора інтернет-провайдера “Бест” Олексія Зіневича. Йому ставлять в провину несвоєчасне та неповне надання відповіді на адвокатський запит.

Як заявив в суді адвокат Сергій Лисенко, його клієнт з міста Буча звернувся до нього за  допомогою в конфлікті с “Бестом”. Суть конфлікту у тому, що компанія “Бест” у березні цього року без будь-яких попереджень провела монтаж свого обландання на його приватній ділянці, а потом взагалі віддімкнула його від мережі, знявши з рахунку 400 гривень плюс виставила суму боргу ще в 400 гривень.

11 квітня поточого року адвокат скерував на ім’я директора “Бесту” Олексія Зіневича адвокатський запит, в якому зажадав пояснення відносно дій працівників компаній на території  приватної власності клієнта та стосовно коштів, які інтернет-провайдер стягнув з нього відключивши від надання послуг. Відповідь на запит містила багато юридичних посилань, проте не мала пояснень дій співробітників та обрунтування підстав виставленного рахунку в 800 гривень. І що найголовніше, відповідь була датована …17 березня. Тобто, часом, коли ще сам запит адвоката не був поданий.

На повторний запит Сергія Лисенка 27 квітня він отримав відповідь 11 травня, проте цей аналог попередньої відповіді був датований 12 кітня. Тобто, був пропущений визначений законодавством срок відповіді на запит адвоката.

Адвокат змушений був звернутися до Ради адвокатів Київської області, яка й скерувала відповідне звернення про адмінправопорушення до суду.

Представники ТзДВ “Бест” в судовому засіданні посилалися на технічні помилки при складанні відповіді на запит, проте знову не надали жодних аргументів стосовно правомірності дій та обгрунованості суми грошей.

Півторагодинне судове засідання під головування судді Людмили Саранюк скінчилося оголошенням перерви до 20 червня.

Стаття 212-3 Кодексу України про адміністративні правопорушення передбачає за несвоєчасне або неповне надання інформації, надання неправдивої інформації на адвокатський запит відповідальність у вигляді накладання штрафу на посадову особу у розмірі від двадцяти п’яти до п’ятидесяти неоподаткованих мінімумів доходів громадян.

Як відомо, власник та директор інтернет-провайдера “Бест” Олексій Зіневич не перший раз фігурує в скандалах пов’язаних з невиконаням договірних зобовязань перед клієнтами. Найбільш гучним з них є задокументовані, в тому числі й правоохоронцями, факти, коли більшість камер відеоспостереження в місті Ірпінь, які встановлював саме “Бест”, виявилися непрацюючими та взагалі непридатними до користування.

Автор: ЮРІЙ ІВЧЕНКО

Закладка Постоянная ссылка.

Комментарии закрыты