ПАМ’ЯТІ ЗАГИБЛИХ ЗА ДОЛЮ УКРАЇНИ

Вшановуємо загиблих та продовжуємо їх справу!

ІРПІНСЬКЕ НАРОДЕ ВІЧЕ

    22 лютого 2014 р. об 11:00 в Ірпені на площі біля готелю «Ірпінь»      відбудеться міське Народне Віче, приурочене вшануванню пам’яті загиблих на Майдані, а також з метою мобілізації і координації ірпінської громади.

Основні спікери акції: громадські активісти Приірпіння.

ПАМ'ЯТІ ЗАГИБЛИХ ЗА ДОЛЮ УКРАЇНИОчікувана кількість учасників: 500 осіб. Захід розпочнеться світлом сотень свічок в пам’ять про загиблих у зіткненнях.

Рахунок кількості загиблих на Майдані переходить на сотні. Мирні громадяни України, що стоять в епіцентрі подій України за свободу та краще майбутнє для нашої держави, цинічно та безвідповідально потрапили під вогнепальну атаку з боку самодержавців.

Головний заклик Ірпінського Віче – «Зберегти життя мирним громадянам!» Прийди та запали свічку, віддавши шану всім тим, хто загинув на Майдані. Батьки, матері, сини, дочки, онуки, брати і сестри не мають гинути за правду, волю та свободу в цивілізованій країні 21-го сторіччя! Мир, діалог та строга самоорганізація мають вплинути на формування політичної волі в цій непростій українській ситуації.

Координаційна рада «Ірпінський Дім» – це відкрита, прозора, відповідальна сила, представники якої своїми конкретними справами довели спроможність вирішувати нагальні питання громади. «І-Дім» – це спілка дієвих патріотів, які без корисливих мотивів, керуючись здоровим глуздом, з відповідальністю перед Богом і людьми виступають проти сваволі, брехні і диктатури.

ПАМ'ЯТІ ЗАГИБЛИХ ЗА ДОЛЮ УКРАЇНИ

Сторінка «І-Дім» у facebook: https://www.facebook.com/pages/Ірпінський-Дім

Закладка Постоянная ссылка.

Комментарии закрыты