Що буде з цінами на квартири в Ірпені?

Що приваблює людей у нашому місті? Усі знають, що сьогодні у світі відбувається масовий рух із мегаполісів у передмістя. Привабливість Ірпеня безсумнівна: молоде місто з новими будинками (110 новобудов і 114 старих домівок) і гарною екологією. А попит, як відомо, породжує пропозицію. І як він вплине на формування цін на квартири у 2015-му? За прогнозами експертів цей рік стане роком подальшого зменшення доларових цін на житло, проте у гривнях воно буде коштувати дорожче, ніж було  Ціни на квартири та будинки, конвертовані у гривні підвищилися на 50—70%. Зараз сприятлива пора для людей, які відкладали кошти в американській валюті, інвестувати їх у купівлю нерухомості. Це буде рік диктату цін від покупця.

Щодо прогнозів розвитку ринку житла до кінця 2015 року, то спостерігатиметься плавне зниження вартості житла на вторинному ринку в доларовому еквіваленті. Проте це не буде притаманним для ринку первинної нерухомості, адже через подорожчання будматеріалів практично всі компанії-забудовники працюють на рівні собівартості, тобто отримують дуже невисокі прибутки. Враховуючи те, що потенційних покупців більш приваблює первинне житло (своїм плануванням та великим метражем), кількість угод на купівлю-продаж вторинних квартир упаде.

Звичайно, ринок нерухомості напряму залежить від здатності керівництва країни покінчити з війною на Донбасі та врятувати державу від дефолту й соціальних потрясінь. Проте на кількість бажаючих жити в Ірпені це навряд чи вплине. Була така історія: приїхали до мера ріелтори, не прості, а ті, що за кордоном навчалися. І кажуть йому: «Володимире Андрійовичу, ми зробимо так, що хто не приїде в Ірпінь, тут і залишиться!» Посміхнувся мер і відповів їм: «У нас і без вас так: хто не приїде, кожен тут і лишається». І те, що в Ірпінь їдуть жити всі, чиста правда. А от міській владі тоді доводиться витягувати і підтягувати інфраструктуру вже під стрімко зростаюче населення. 

Закладка Постоянная ссылка.

Комментарии закрыты