Сьогодні стартувало голосування за 60 проектів Громадського бюджету

Сьогодні в Ірпені почалося голосування за проекти, подані у рамках Громадського бюджету-2017. 

“Цього року мешканці Ірпеня обиратимуть із 60 ініціатив. Цікаво, що на відміну від минулого року, до голосування допущено усі запропоновані містянами проекти. Із них більшість пов’язана із культурною та соціальною сферами, чимало ініціатив знову висунули освітяни”, – написав ірпінський міський голова Володимир Карплюк.

За словами мера, мешканці Ірпеня пропонують облаштувати красиву алею закоханих із цікавими лавочками для знайомств і поцілунків, облаштувати пам’ятні місця, присвячені Миколі Носову та Григорію Кочуру, побудувати дитячі майданчики із можливістю займатися там діткам з інвалідністю. Також є проект для облаштування урн для збору одягу нужденним, проект соціального таксі та ініціатива забезпечувати харчуванням тих, хто справді цього дуже потребує. Є навіть проект будиночка матері і дитини у парку “Центральний”. Його пропонує побудувати студент Фіскального університету.

Детально ознайомитися з усіма проектами та проголосувати можна буде до 18 червня в Центрі надання адміністративних послуг або на сайті Ірпінської міської ради в розділі Громадський бюджет. Крім того, є можливість голосування на дому для осіб, що нездатні пересуватися. За детальною інформацією звертайтеся за телефонами ‎(04597) 67-407, 60-132.

Закладка Постоянная ссылка.

Комментарии закрыты