Сьогодні відбулося прощання з Володимиром Ринкуном

10 серпня 2014 року – йдуть бої за Іловайськ. 18 серпня українська армія увійшла в місто та взяла під контроль більшу його частину. Далі 23-24 серпня в район введено регулярні російські війська. Створюється котел. 29 серпня вночі Путін звернувся до бойовиків із закликом відкрити гуманітарний коридор для українських військових, що опинились в оточенні. Терористи згодом заявили, що готові випустити бійців з оточення. 30 серпня українські військові організованими колонами почали рух з міста, однак колони на відкритій місцевості підступно розстріляла російська артилерія. За офіційним зведенням ірпінчанин Володимир Ринкун загинув 29 серпня… На відео наш ірпінський герой Володимир Ринкун в бойовій обстановці. 

Він був міліціонером, учасником Євромайдану, воїном-доброволецем, снайпером.

Ринкун Володимир Борисович народився 5 червня 1973 року у місті Ірпінь. Після закінчення навчання у Ірпіньскій ЗОШ № 17, вступив до Київського професійно-технічного училища на кафедру ювелірства. Після закінчення училища, отримав високий розряд спеціаліста. 

З 1992 по 1994 рік проходив службу в ЗСУ в м. Одеса (морським піхотинцем). У 1995 році зайняв посаду оперуповноваженого карного розшуку Ірпінського МВ ГУ МВС України.

Володимир дуже любив подорожувати. В 2000 році він поїхав до Португалії та залишився там на деякий час – жив та працював до 2003 року. В 2004 році був учасником Помаранчевої революції.

2013-2014 роки активний учасник Євромайдану.

В березні 2014 року Володимир звернувся до військкомату з проханням піти на службу в Збройні Сили України.

2 червня зарахований в ряди Національної Гвардії України В\Ч 3027 (Північне територіальне управління Національної Гвардії).

17 липня прибув на проходження військової служби на схід України.

29 серпня загинув під селищем Іловайськ.

З родичів Володимира Ринкуна залишилися мати-пенсіонерка та донька Марія, якій 10 років.

Володя – корінний ірпінчанин у п’ятому поколінні. На далекому Донбасі Володимир віддав своє життя, захищаючи Україну від ворога.

Сьогодні о 12:00 на площі перед Ірпінською міською радою відбулося прощання з нашим земляком-героєм – воїном-добровольцем Володимиром Ринкуном (позивний – Арсенал).

 

Закладка Постоянная ссылка.

Комментарии закрыты