Студенти-фіскальники відвідали презентацію книги “Незалежність очима ТСН”

Студенти Фіскального університету Н. Лапаєв та В. Полянський відвідали масштабну подію – презентацію книги “Незалежність очима ТСН”. Захід був проведений нещодавно на території заповідника “Софія Київська”. Про це повідомляють на сайті вишу. 

На заході були присутні відомі політики, діячі культури та мистецтва, громадські діячі, воїни АТО – учасники мультимедійного проекту “Переможці”. Серед спеціальних гостей вечора – автор “Акта проголошення незалежності України” Левко Лук’яненко, голова Українського інституту національної пам’яті Володимир В’ятрович, лідер гурту “Океан Ельзи” Святослав Вакарчук, міністр культури Євген Нищу, переможниця “Євробачення-2004” Руслана, політик та громадський діяч Олександр Доній. Модератором презентації стала ведуча “ТСН. Тиждень” Алла Мазур.

Як повідомляється, студенти отримали лише позитивні емоції від заходу й зізнаються, що брати участь у презентації книги “Незалежність очима ТСН” – це шанс бути свідками того, як наша країна розвивається.

Довідка.  “Незалежність очима ТСН” – це історія незалежної України у книзі, присвяченій 20-річчю найавторитетнішої новинної служби країни – ТСН. У ній зібрано двадцять основних подій, які сприяли формуванню національної самосвідомості українців та щоразу давали нові імпульси для пошуку власного шляху розвитку. Яскраві досягнення й змарновані можливості, перемоги й зради, герої та злодії — основні перипетії історії незалежної України за чверть століття описані у книзі крізь призму сприйняття журналістів і ведучих Телевізійної служби новин, які завжди перебували в епіцентрі ключових подій та оперативно інформували глядачів.

Закладка Постоянная ссылка.

Комментарии закрыты