У Коцюбинському на захист Біличанського лісу став екопатруль

Активні мешканці Коцюбинського створили спільноту, що боротиметься за збереження Біличанського лісу. У соцмережі Фейсбук створили групу, де обговорюють актуальні проблеми заповідної зеленої зони.

“Ця група для людей, яким не байдужа доля Біличанського лісу довкола Коцюбинського, і перш за все ділянки на сході та південному сході селища. Головне завдання – збереження екосистеми лісу і боротьба з його забрудненням”, – написав ініціатор створення спільноти, мешканець Коцюбинського Микола Алєксєєв.

 

Активісти закликають місцевих мешканців і не тільки долучатися до спільноти і повідомляти про усі випадки вирубування дерев у Біличанському лісі, заїзду робочого транспорту на територію лісу, масштабні забруднення цієї території.

 

“Додавайте фото у нашу стрічку новин і вказуйте точне місце, де зараз відбувається подія. Важливо, щоб на фото було чітко видно номери транспортних засобів та обличчя порушників”, – просить Алєксєєв.

 

Нагадаємо, що Микола Алєксєєв був ініціатором зустрічі місцевих мешканців Коцюбинського, ЗМІ та представників КП “Святошинське лісопаркове господарство”, що відбулася 8 грудня у Біличанському лісі. Однак, представники лісничих на зустріч громадою так і не з’явилися, хоча про це було домовлено завчасно. Коцюбинці переконані, що уже давно під виглядом санітарних чисток у Біличанському лісі, що від травня 2014 року носить статус національного парку, вирубують якісну деревину для продажу.

Закладка Постоянная ссылка.

Комментарии закрыты