В дитячій бібліотеці Ірпеня проводяться розважально-повчальні заходи для малечі

В Ірпінській дитячій бібліотеці під час шкільних канікул проводиться низка цікавих розважальних заходів. І вже 4 січня дітвора зібралися, аби взяти участь у вивченні колядок, майстер-класі з декупажу, духовній бесіді та переглянути різдвяні відео та мультфільми.

Діти із задоволенням вивчали слова колядок і весело підспівували, ділилися своїми враженнями. На цьому заході їм пощастило доторкнутися до глибин неповторного фольклору, самобутньої культури нашого народу.

 

Адже колядки та щедрівки є частиною самобутньої культури нашого народу. Протягом історії вони трансформувались під сучасне життя, але зберегли духовну цінність і національний скарб традицій. Ці обрядові пісні займають дуже важливе місце в духовності українського народу. Вони вже перетворились в незмінну традицію, що використовується в період новорічних свят.

 

Також із дітьми у формі пізнавальних запитань, була побудованана духовна бесіда.

 

Такі заходи допомагають маленьким ірпінчанам засвоїти християнські істини, яких має дотримуватися людина у своєму повсякденному житті; якомога більше дізнатися про події, увічнені в біблійній літературі.

 

Отож, запрошуємо вашу малечу відвідати подальші новорічні заходи в нашій  бібліотеці!

Закладка Постоянная ссылка.

Комментарии закрыты