« В Ірпені Федорук вистрелив першим

В Ірпені Федорук вистрелив першим

В Ірпені Федорук вистрелив першим

Закладка Постоянная ссылка.

Центральна виборча комісія зареєструвала мера Бучі Анатолія Федорука першим кандидатом у народні депутати по 95-му округу. Отже, міський голова сусідньої успішної Бучі спробує пройти до парламенту від Ірпінського регіону. В 96-тий округ також входить Києво-Святошинський район.

Вибори до Верховної Ради України відбудуться 26-го жовтня. Того ж дня призначені дочасні вибори Ірпінського міського голови. Відтак, в Ірпінському регіоні визначився чіткий тандем – Володимир Карплюк (ГО «Нові обличчя») балотується в мери Ірпеня, самовисуванець Анатолій Федорук – до Верховної Ради від 95-го округу.

У передвиборчій програмі Анатолія Петровича з-поміж іншого значиться – залучення інвестицій в Ірпінський регіон та населені пункти Києво-Святошинського району. Будівництво дворівневих шляхопроводів через залізничні колії у містах Вишневе, Ірпінь, Боярка та Буча. Ремонт доріг в Ірпені, Гостомелі, Коцюбинському, Ворзелі, Боярці, Вишневому та інших населених пунктах регіону. Будівництво шкіл, дитячих садків, дитячих майданчиків. Поліпшення якості пасажирських перевезень, розширення їх мережі. Забезпечення обов’язкового медичного обслуговування для малозахищених верств населення. Створення парків, нових скверів та зелених зон в Ірпені, Боярці, Гостомелі, Коцюбинському, Вишневому.

Реєстрація кандидатів у народні депутати України триватиме до 30 вересня.

Комментарии закрыты