В Ірпені привітали медиків з професійним святом

Напередодні Дня медичного працівника в Ірпені привітали всіх, хто має безпосереднє відношення до цього свята. За традицією урочиста частина відбулася в Центральному будинку культури.

Працівників медичних закладів Приірпіння нагородили грамотами та грошовими преміями, влаштували невеличкий концерт. Крім цього, говорили й про зрушення в медицині.

“Настрій лікарів змінюється швидко, адже до цього в Ірпені не було особливого розвитку медицини. Зараз з’явилась віра. Ми бачимо, як йде будівництво медичного центру, які зусилля прикладають для навчання лікарів. Змінилася й громадська думка до медицини.

Як відомо, нещодавно на Приірпінні запустили проект “Доступні ліки”Отримати безкоштовні ліки зможуть мешканці Ірпінського регіону, які хворіють на серцево-судинні захворювання (16 найменувань медикаментів), бронхіальну астму (беклометазон, будесоніт, сальбутамол) та діабет ІІ типу (метформін, гліклазид). Для цього мешканцям потрібно звернутись до сімейного лікаря, який випише рецепт, за яким пацієнт зможе отримати медикаменти у аптеці.

Придбати лікарські засоби, вартість яких підлягає відшкодуванню державою, можна буде у наступних аптечних закладах регіону:

ФОП Авременко В.В. – смт. Коцюбинське, вул. Доківська, 27

КП “Міжлікарняна аптека” – м. Буча, вул. Польова, 19,

м. Ірпінь, Садова, 38 ТОВ “Фармастор”:

1) “Аптека доброго дня” м. Ірпінь, вул. Центральна, 6г/3;

2) “Аптека доброго дня” м. Ірпінь, вул. Антонова (Ленінградська), 4а

Детальніше – у сюжеті:

Закладка Постоянная ссылка.

Комментарии закрыты