В Ірпені відбувся прем’єрний показ фільму “Полон”

У кінотеатрі «Перун» в Ірпені відбулася прем’єра нового українського фільму «Полон» режисера Анатолія Матешка. У  презентації фільму взяв участь продюсер Антон Сладкевич.

Глядачі побачили історію про силу духу й бажання вистояти за будь-яких обставин.

Стрічку знято у 2015 році. Події відбуваються на окупованому Донбасі. Мати намагається знайти свого сина і потрапляє в полон до бойовиків. Вона стає свідком страшного звірства: полонених змушують грати в російську рулетку і бігати по мінному полю. Життя 12-ти українських полонених стає ставкою у грі охоронців.

«Страшно, навіть, подумати, що сюжет стрічки може бути реальністю, – зазначив перший заступник міського голови Дмитро Христюк. – Цей фільм не є художнім вимислом, а переживання тих, хто потрапляє в полон. На жаль, реальність буває страшнішою, за голлівудські сюжети».

Стрічку разом із містянами дивилися демобілізовані учасники АТО ірпінського регіону, серед яких було двоє бійців батальйону «Донбас», які реально пережили жахи полону і вже повернулися до нормального цивільного життя.

Прем’єрний показ фільму “Полон” відбувся за підтримки Ірпінської міської ради. Захід висвітлював «Перший національний» телевізійний канал.

Закладка Постоянная ссылка.

Комментарии закрыты