В Ірпінській дитячій лікарні з’явилась кімната відпочинку

Сьогодні в Ірпінській дитячій лікарні відкрили оновлену кімнату відпочинку.  “Тепер маленькі пацієнти Ірпінської дитячої лікарні будуть проводити свій час не у лікарняних палатах, а у яскравому приміщенні з різноманітними іграшками і розвагами. Хочу висловити вдячність громадській організації “Життя спочатку”, адже це стало можливим саме завдяки її роботі”, – зазначив мер.

За його словами, восени ГО “Життя спочатку” подала свій проект на конкурс “Лікарня, дружня до дитини” від компанії “MetLife” і перемогла. В результаті цього було отримано грантових 60 тис. грн. на матеріали для ремонту та меблі. Місто додало кошти на проведення ремонтних робіт. І тепер отримали чудову дитячу кімнату із сучасним яскравим облаштуванням.

“Звісно, ми розуміємо, що до приміщення самої Ірпінської дитячої лікарні є чимало питань, воно потребує капітального ремонту і вирішення багатьох побутових проблем. Однак, уже невдовзі дитяча лікарня буде перенесена до нового медичного центру, а старе приміщення ми реконструюємо і облаштуємо дитячий садочок на майже 400 дітей”, – запевнив Карплюк.

Закладка Постоянная ссылка.

Комментарии закрыты