Важлива інформація

Реальні громадські організації Ірпеня, які не заплямовані співпрацею з режимом Януковича та його ставлениками вийшли з процесу створення так званої Народної ради.

В ході робочої зустрічі представників громадських організацій Приірпіння та депутатів міської ради з числа опозиційних партій виявилося, що депутати: Місяць, Маркушин, Денисенко та інші намагаються обмежити число представників реальногогромадського сектору в складі Народної ради.

Натомість, названі депутати вирішили максимально залучити до НР «придворні» громадські організації «пригодовані» у міськраді за ініціативи регіонала, мера Скаржинського.

Реальний громадський сектор Ірпеня, заявляє, що готовий до подальшого діалогу з усіма суспільно-політичними об’єднаннями регіону, які ставлять собі за мету допомогу Майдану, контроль за владою в Ірпені з подальшим її усуненням та залишає за собою право звертатися до лідерів опозиційних фракцій у Верховній Раді щодо ситуації, яка виникла в нашому місті.

Крім того, Реальний громадський сектор Ірпеня починає створення широкого всеірпінського об’єднання, метою якого буде встановлення правдивого народовладдя та люстрація усіх, хто претендує на владу у місті.
Давайте разом не допустимо, щоб чином мільйонів людей на Майдані скористалося кілька пройдисвітів у Приірпінні!

Закладка Постоянная ссылка.

Комментарии закрыты