“Вічна” друга сесія Коцюбинської селищної ради. Які рішення було прийнято?

9 червня в Коцюбинському відбулось 9 пленарне засідання 2-ої сесії. Звичайно, без політичних протистоянь та суперечок не обійшлось, проте цього разу було прийнято ряд рішень на благо жителів селища.

На початку засідання до зали зайшли представники правоохоронних органів, що викликало здивування у всіх присутніх. Тим паче, що це були не представники місцевої поліції, а патруль “Київ”. Як повідомили самі поліціянти, вони приїхали в Коцюбинське забезпечувати порядок та переймати досвід.

“Дивно, що представники столичної “взірцевої” поліції приїжджають в маленьке селищe для перейняття досвіду. Гадаю, всім зрозуміло, на чиє запрошення вони завітали в Коцюбинське”, – прокоментувала депутат Катерина Ющенко-Корбут.

Перед розглядом порядку денного слово отримали мешканці, які записались на виступ напередодні. Першим виступив член діючого виконавчого комітету, депутат Ірпінської міської ради (“Нові Обличчя”) Богдан Слюсаренко. Він наголосив, що поки не обрано новий склад виконкому, функціонує старий, а також продемонстрував звернення до Ольги Матюшиної з проханням скликати засідання комітету для вирішення нагальних проблем для селища.

Напередодні селищний голова Ольга Матюшина розповідала, що наразі скликати засідання виконавчого комітету практично неможливо через відсутність кворуму. Щоб розвіяти цей міф, Богдан Слюсаренко продемонстрував звернення з 7 підписами членів дійсного складу виконкому, які засвідчили, що будуть присутні на найближчому засіданні.

Після виступу Слюсаренко також наголосив, що, відповідно до ст. 53 Закону України “Про місцеве самоврядування”, – “засідання виконавчого комітету скликаються в міру необхідності, але не рідше одного разу на місяць”. Нагадаємо, що останнє засідання відбулось ще наприкінці 2016 року, а отже – Ольга Матюшина порушила чинне законодавство України.

Далі до виступу був запрошений головний інженер “Майстер-Енерго”, який навів цікаві факти щодо підготовки Коцюбинського до опалювального сезону. “5 травня в селищну раду було подано графік ремонту обладнання. В установлений термін відповіді не було. В травні ми попросили ордер на розриття, щоб ми зробили тепломережі на вулиці Доківській – відповіді немає. Ми вибиваємось з графіку, відповідно ми нічого не зможемо зробити без дозволу селищної ради”, – розповів представник “Майстер-Енерго”.

Окрім цього, він розповів про виконання запланованих робіт по вулиці Пономарьова: “Ми неодноразово звертались з листами в селищну раду. Тому що ми плануємо на цій ділянці, в сторону котельні, 150 метрів замінити труби. Ці роботи в нас закладені на серпень”. Нагадаємо, що частину асфальтного покриття по вулиці Пономарьова відновили представники забудовника “Атлант”, проте вже найближчим часом цю ділянку знову розриють для проведення робіт, про що селищний голова Ольга Матюшина було проінформована не одним письмовим зверненням.

Ольга Матюшина у відповідь на виступ інженера “Майстер-Енерго” сказала, що селищна рада не є предметом господарювання. Всі питання до УЖКГ “Біличі”.

Після довгих обговорень перейшли до розгляду порядку денного. Найпершим питанням було виділення коштів (65 тис. грн.) для лікування маленької коцюбинчанки Варвари. Тепер дівчинка зможе пройти необхідний курс реабілітації в Угорщині. Рішення прийняли одноголосно.

Опрацювали також блок бюджетних питань. Зокрема, надання матеріальної допомоги АТОвцям та мешканцям соціальної категорії.

Наприкінці засідання голова постійної комісії з питань землекористування Павло Назарук детально ознайомив всіх з висновками комісії, на базі яких селищна рада прийняла ряд рішень: подовження договорів резервування та оренди, а також надання поштової адреси мешканцям приватного сектору.

«Також було прийнято рішення щодо розробки нового типу договорів оренди, в якому обов’язковою умовою буде відсутність лотерей та ознак грального бізнесу. Якщо цей пункт буде порушено – селищна рада одразу ж розриватиме договори оренди», – розповіла депутат Коцюбинської селищної ради Катерина Ющенко-Корбут.

Окрім цього, селищна рада розірвала договір оренди зі скандальним магазином “Апельсин”, в якому, за свідченням мешканців, незаконно розливали спиртні напої.

Завершили засідання о пів на 12. Колективно було вирішено зробити перерву до наступного тижня і вже з понеділка знову розпочати роботу.

Залишається відкритим одне питання: коли нарешті завершиться “вічна” друга сесія Коцюбинської селищної ради..?

Закладка Постоянная ссылка.

Комментарии закрыты