Від церков чекають допомоги

Принципове питання: хто ж, як не ви, хто проповідує Слово Боже, повинен допомагати? Так розпочав зустріч із представниками релігійних конфесій та релігійних громад Ірпінського регіону міський голова Володимир Карплюк. Він звернув увагу присутніх, що саме зараз, коли люди звертаються за допомогою і потребують її найбільше, прийшов час церкві служити людям. Мер наполягав на тому, щоб присутні знайшли можливість для розміщення переселенців. У свою чергу він пообіцяв посприяти з ремонтом приміщень для них, вирішити питання з оплатою комунальних послуг та їхнім харчуванням. Міський голова попросив у керівників релігійних конфесій та громад безпосередньо звернутися до своїх прихожан, щоб уже ті дали прихисток переселенцям. Можливо, у когось є квартири, які вони здають в оренду, дачі, інші приміщення. У ситуації, яка склалась, усе це може виявитися тимчасовим притулком для людей.

Слово взяв і керуючий справами виконавчого комітету Максим Плешко. Він зауважив, що люди приходять у церкву саме для того, щоб слухати послання Бога через уста проповідників. І їм хочеться отримати відповіді на питання, підбадьорення, пояснення, поради. Це, як ніколи, актуально сьогодні. І від того, що скаже проповідник, багато чого залежить. Він може дати чоловікам силу, впевненість у собі, мужність і сміливість для захисту нашого народу, нашої Батьківщини. Нехай не пригнічує їх той негатив, який сьогодні звідусіль лунає. Люди чекають правди від проповідників, добрих, змістовних, актуальних слів. Захист Вітчизни і свого народу випливає із вчення Христового. І треба пам’ятати, що ворог, якої б він національності та віросповідання не був, є ворог. І безпосередній обов’язок присутніх на зустрічі – донести це людям.

На жаль, сьогодні потрібно нагадувати, що захищати Батьківщину це – честь для кожного чоловіка і його обов’язок за Конституцією України. Для учасників бойових дій міською владою створені соціальні програми: безкоштовний проїзд на будь-яких двох маршрутах (міському та міжміському), пільги на сплату за житлово-комунальні послуги, це, врешті-решт, право на землю.

Залишається сподіватися, що представники релігійних конфесій та релігійних громад Ірпінського регіону почули міського голову і керуючого справами виконавчого комітету і не залишаться байдужими.

Закладка Постоянная ссылка.

Комментарии закрыты