Вулиці в Ірпені перейменують на честь Героїв Небесної Сотні

“В Ірпені буде пам’ятний знак з іменами всіх Героїв, які проживали, навчалися, працювали в Ірпені й загинули у боротьбі за незалежність і територіальну цілісність нашої держави. Усі вулиці, які мають відношення до епохи радянського періоду, ми перейменуємо на їхню честь. Пам’ять про Героїв Небесної Сотні, про Героїв, які загинули на сході України, буде вічно жити в наших серцях,” – таке повідомлення зробив сьогодні міський голова Володимир Карплюк на народному зібранні «Ми подвиг Ваш забути не дамо», присвяченому пам’яті Героїв Небесної Сотні. Захід проходив у сквері по вул. Шевченка біля пам’ятного знака – хреста.

Згадували й одного з героїв, який за покликом серця творив Українську Революцію Гідності і загинув за її ідеали, а саме нашого земляка – Дмитра Максимова. Він навчався у Національному університеті ДПС України. Заступник завкафедри фізичного виховання і спорту НУДПСУ Віктор Степанович Гулай розповів, що вони вирішили заснувати і проводити щорічно змагання пам’яті Дмитра.

Продовжився захід молитвою за Україну, були прочитані вірші присвячені Героям Небесної Сотні. Далі присутні вшанували хвилиною мовчання полеглих. Представники духовенства відслужили поминальний молебень, після чого усі бажаючі змогли поставити свічки до пам’ятного знака та покласти квіти.

Закладка Постоянная ссылка.

Комментарии закрыты