Христюк: замовниками наїздів на Ірпінь є кілька столичних чиновників та місцевих забудовників

Замовниками та фінансистами наїздів на Ірпінь є кілька столичних чиновників та місцевих ірпінських забудовників. Про це заявив перший заступник ірпінського міського голови Дмитро Христюк. 

“Така ситуація, можливо, вигідна тим київським чиновникам, які звикли роками отримувати стабільні хабарі від ірпінських забудовників, а зараз “кормушку” закрили; можливо – тим місцевим ділкам, які називають себе “представниками будівельного та іншого бізнесу”, яких принципово ми забов’язали усі обов’язкові податки та пайову участь сплачувати виключно до міського бюджету та реалізовувати проекти інфраструктурного розвитку в місті, що дало можливість за останні два роки збільшити бюджет розвитку міста, уявіть – в 19 раз (можливо є в Україні місто, у якого кращі показники динаміки росту бюджету розвитку – готові конкурувати! можливо – нашим політичним опонентам, які намагаються загнати нас у своє, як вони називають “стійло” та мати політичний вплив в Ірпінському регіоні з метою отримання особистих фінансових і політичних дивідентів – для них це бізнес….”, – написав Христюк на своїй сторінці у Фейсбук.

За словами Христюка, такі наїзди – уже звична справа для нашого міста. “Тільки за 2016 рік та перше півріччя 2017 року – близько 2000 маніпуляційних інформаційних запитів, понад 50 різноманітних перевірок усіх офіційних та “надуманих” контролюючих органів, інспекцій та громадських “аферистів”, які, користуючись принципами “своєї” демократії, намагаються нас перевіряти, пропонуючи свої послуги за вирішення “проблемних питань”, ну і звісно – “чесних” “ЗМІ”, які вже, навіть, не соромлячись відразу пропонують свої прайси на послуги, а якщо ми не погодимося, за їх словами, це “плачевно” закінчиться для нас…”, – зазначив Дмитро Христюк.

“Піком” показової демократії Христюк вважає постійні обшуки міської ради із залученням озброєних спецпризначенців у масках з автоматами, гранатометами, спецзасобами та бойовою спецтехнікою, ну і звісно у супроводі “чесних” ЗМІ. “Тільки питання, чому правоохоронці так вчиняють, ми ж і без цих показових “маски – шоу” готові показувати і надавати усю інформацію, розпорядчі фінансові і проектні документи…”, – поділився Христюк.

Як відомо, нещодавно в Ірпіньраді працівники Обухівської поліції провели обшук. За словами ірпінського міського голови Володимира Карплюка, у замовному характері цих обшуків вже давно ніхто не сумнівається. “Тиждень тому мені повідомили, що власник компанії “Бест” Олексій Зіневич, окрім підкупу депутатів Ірпінської міської ради, запропонував керівництву поліції Київської області 100 тисяч доларів за “маски-шоу” в Ірпінській міській раді. Це сталося після того, як Ірпінська міська рада впорядкувала своїм рішення правила гри учасників ринку інтернет-послуг, у результаті чого до бюджету Ірпеня компанії “Best” доведеться платити не 2000 гривень, а набагато більше”, – заявив мер.

 

Закладка Постоянная ссылка.

Комментарии закрыты