З КИШИНЕВА – З ПОЗИТИВОМ!

В Iрпiнь повернулася група з Молдови, де відбувалася програма молодiжного обмiну на тему «Мистецтво і культура для соціальної інтеграції».  Метою проекту був обмін досвідом роботи з дітьми-сиротами та соціально вразливими категоріями населення.

З КИШИНЕВА – З ПОЗИТИВОМ!

Досвідом ділилися двадцять п’ять учасників з різних країн – України, Молдови, Румунії, Грузії, Польщі. Під час проекту були організовані тренінги, робота в групах, екскурсія з дітьми сиротами, візит до школи людей з обмеженими можливостями, національні вечори тощо.

З КИШИНЕВА – З ПОЗИТИВОМ!

Лiдером нашої групи була Альона Жарiна, керівник молодіжних проектів «Фонду громади Приірпіння». «Цей обмін був дуже важливий для моєї групи,  – поділилися Альона. – Молодь добре зрозуміла, наскільки її увага потрібна людям з обмеженими можливостями. Особливо важливою була екскурсія з дітьми-сиротами, коли кожен учасник відповідав за конкретну дитину, з якою проводив цілий день».

Андрій Голота: «Я отримав нові знання, попрактикував англійську мову, завів нових друзів. Хочу закликати молодь до активності, якщо вони бажають отримати чудові емоції, які отримали ми, перебуваючи в Кишиневі на молодіжному обміні».

Віталій Ларіон: «Враження від поїздки чудові. Кожного вечора одна з країн представляла свої традиції. Кожного дня були заняття, на яких ми ділилися досвідом нашої роботи в проектах, та різні незвичайні конкурси. Море задоволення отримав від флеш-мобу, який ми організовували в центрі міста 1 червня, де дарували дітям подарунки. Скажу одне: я б з радістю знову відвідав Кишинів».

З КИШИНЕВА – З ПОЗИТИВОМ!

Павло Байдачний: «Цей проект сприяв розвитку нашого кругозору. Ми побачили, як групи з інших країн взаємодіють з дітьми-сиротами та людьми з обмеженими можливостями. Ми обмінювалися досвідом, вирішували та обговорювали різні нагальні питання, відвідали декілька закладів для дітей. Дуже приємно було бачити, як діти із захопленням спілкуються з тобою, як вони радіють від того, що до них прийшли просто поговорити та підтримати. Також було цікаво спілкуватися з ровесниками з інших країн у вільний час або презентувати Україну. Приємно, що українська делегація вкотре представила свою країну найкраще. І головне – ми навчилися методам та ідеям, які надалі будемо застосовувати в спілкуванні з різними соціальними групами».

Ірина Тимошенко: «Я – активістка «Фонду громади Приірпіння» вже не один рік, і не один раз літала до різних країн на молодіжні обміни. Хочу сказати одне – всі молодіжні обміни дарують тільки радість, нові знання, нові знайомства, нове натхнення, бажання ставати ще більш активною. Молодь, Приєднуйтесь до нашого фонду і відчуйте ці позитивні емоції, які отримуємо ми!».

 

Джерело: Сайт Фонду Громади Приірпіння

 

 

Закладка Постоянная ссылка.

Комментарии закрыты